SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

15. avgust

0

termometer

Ponedeljek, 15. avgust:
končne odločitve (17)
Plavanje        -14.00 Rio/Copacabana: daljinsko plavanje, 10 km ženske
Kolesarstvo     -21.00 Rio/Barra: velodrom, finale omnium moški
Atletika        -      Rio/Maracana: finale
                 14.30 kladivo ženske
                 15.40 3000 m zapreke ženske
                 01.15 (16.8.) skok s palico moški
                 01.35 800 m moški
                 03.25 400 m ženske
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje, laser
                       radial ženske, laser moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura posamezno
Boks            -00.15 (16.8.) Rio/Barra: finale, težka moški
Gimnastika      -19.00 Rio/Barra: finale
                       krogi moški
                       preskok moški
                       bradlja ženske
Dviganje uteži  -00.00 (16.8.) Rio/Barra: moški do 105 kg
Rokoborba       -21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 85 kg in 130 kg

ostala tekmovanja:
Plavanje        -16.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje
                -21.00 Rio/Barra: skoki v vodo 3 m moški
Kolesarstvo     -15.00 Rio/Barra: velodrom, sprint ženske, omnium
                       moški, ženske
Atletika        -14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja
                       troskok moški
                       200 m ženske
                       3000 m zapreke moški
                       400 m ovire moški
                 01.15 (16.8.) disk ženske
                       110 m ovire moški
                       400 m ovire ženske
Košarka         -      predtekmovanja moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (16.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (16.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanja moški
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (16.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanja moški
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (16.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški 470er, 49er; ženske 470er,
                       49er FX
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: ekipno, polfinale ženske, moški
Odbojka na mivki-21.00 Rio/Copacabana: četrtfinale ženske, moški
Kajak/Kanu      -14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, predtekmovanja
                       1.000 m C1 moški
                       500 m K2 ženske
                       200 m K1 ženske
                       1.000 m K1 moški
Badminton       -13.30 Rio/Barra: osmina finala moški, četrtfinale
                       ženske, ženske dvojice, polfinale mešano
Boks            -16.00 Rio/Barra: ženske lahka, moški velterska,
                       mušja
Hokej na travi  -      četrtfinale ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 17.30 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 23.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 01.30 (16.8.) Rio/Deodoro: 1 tekma
Rokoborba       -15.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 85 kg in 130 kg
Vaterpolo       -      četrtfinale ženske
                 19.10 Rio/Barra: 1 tekma
                 20.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 23.20 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.40 (16.8. )Rio/Barra: 1 tekma

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin