18.54

Mario Mandžukić Atletico Madrid

Sreda, 17. 9. 2014, 18.54

Zlomljen nos, operacija in dva tedna prisilnega počitka

Hrvaški nogometni reprezentant in napadalec Atletica iz Madrida Mario Mandžukić si je na torkovi uvodni tekmi lige prvakov na gostovanju pri grškem Olympiacosu iz Pireja zlomil nos.

Hrvat se je poškodoval v tretji minuti dvoboja po trku s Pajtimom Kasamijem, navkljub temu pa je v 38. minuti dosegel gol za špansko ekipo.

Atletico je v Pireju izgubil z 2:3, tekaško izjemno sposoben hrvaški srednji napadalec pa bo zavoljo okrevanja izpustil nekaj pomembnih dvobojev, med drugim tudi sobotno tekmo španskega prvenstva proti Celti iz Viga ter tekmo drugega kroga lige prvakov z italijanskim velikanom Juventusom iz Torina, ki bo 1. oktobra v Madridu.