22. 8. 2014,
15.22

špansko prvenstvo Barcelona Valencia Sevilla Neymar Lionel Messi Lionel Messi Jan Oblak Jan Oblak Bojan Jokić Villarreal Atletico Madrid

Petek, 22. 8. 2014, 15.22

Šok v San Sebastianu: Real vodil z 2:0, pa izgubil

V 2. krogu španskega prvenstva je Barcelona komajda zmagala v gosteh pri Villarrealu. Real Madrid je doživel šok v San Sebastianu in proti Real Sociedadu izgubil z 2:4.

V soboto je Atletico Madrid z Janom Oblakom na klopi premagal Eibar z 2:1.

V nedeljo je imela Barcelona veliko težav v gosteh pri Villarrealu, pri katerem poškodovanega Bojana Jokića ni bilo niti na klopi, da je prišla do zmage. V tekmi, polni priložnosti, je do zmage z 1:0 prišla šele osem minut pred koncem tekme, ko je več ali manj vse naredil Lionel Messi, žogo pa je v gol pospravil 19-letni Sandro Ramizer, ta je v igro prišel deset minut pred tem in že ob debiju v katalonskem dresu postal veliki junak.

Real je v San Sebastianu igral brez Cristiana Ronalda in po golih Sergia Ramosa in Garetha Bala vodil z 2:0, potem pa so domači zadeli kar štirikrat zapored in kraljevemu klubu prizadejali boleč in presenetljiv poraz.