Thermometer Blue 0

NK Olimpija NK Olimpija

Torek, 2. 2. 2016, 21.03

Olimpija izgubila proti drugoligašu

Nogometaši Olimpije so odigrali prijateljsko tekmo na pripravah v Novigradu in proti madžarskem drugoligašu Gyirmotu izgubili z 0:1.

Olimpija je tokrat nastopila v zelo zdesetkani zasedbi, manjkali so številni nosilci, vključno z dvema velikima zimskima okrepitvama, napadalcem Blessingom Elekejem in vratarjem Nejcem Vidmarjem.

Gyirmot, ki je trenutno vodilno moštvo druge madžarske lige, je odločilni gol zabil sredi drugega polčasa.

"Porazu so botrovale neizkoriščene priložnosti v prvem polčasu. Poudariti je treba, da smo odigrali zahtevno tekmo na še bolj zahtevni travnati površini. Ne glede na poraz sem videl nekaj pozitivnih stvari, na katerih je treba graditi naprej," je po porazu povedal trener Ljubljančanov Marko Nikolić.

Že v četrtek Olimpijo v Novigradu čaka nova tekma. Pomerila se bo s hrvaškim prvoligašem Istro iz Pulja.