14.32

6 let, 7 mesecev

Sobota, 1. 3. 2008, 14.32

Koper : Maribor 1:1

Nogometaši Kopra in Maribora so se v uvodni tekmi 21. kroga PrveLige Telekom Slovenije razšli brez zmagovalca. Gostje iz štajerske prestolnice so igrali 62 minut z igralcem manj.

Video - povzetek tekme s komentarjem

Video - vrhunci drugega polčasa

95' Sodnik je odpiskal konec. Tekma na Bonifiki se je končala brez zmagovalca.

94' Saša Božičič (Koper) je bil nenatančen pri strelu z roba kazenskega prostora in tako zapravil zadnjo priložnost na srečanju.

91' Druga menjava v vrstah Maribora. Namesto Daliborja Volaša je vstopil v igro Dragan Jelič.

90' Sodnik Darko Čeferin je pokazal, da bo znašal podaljšek še štiri minute.

89' Priložnost za Koper je zapravil Aleksander Rajčevič.

75' Namesto Tavaresa je pri Mariborčanih vstopil v igro Miral Samardžič.

72' Rumeni karton za Marka Popovića (Maribor).

68' 1:1! Koper je izenačil! Viler je poslal predložek z leve strani, Vito Plut je zgrešil žogo, branilec Maribora Lubomir Kubica pa jo je ''nesrečno'' poslal v mrežo.

64' Prva menjava v mariborskih vrstah. Armin Bačinovič je vstopil v igro namesto Dejana Školnika.

60' Trener Kopra je izkoristil še možnost tretje menjave. Namesto Nigerijca Adewaleja Sundayja Amusana je vstopil v igro Vito Plut.

57' Mitja Viler je nevarno ''ustrelil'' z levega roba kazenskega prostora, žoga pa je ''pobožala'' levo vratnico.

55' Rumeni karton za Nigerijca Amusana (Koper).

49' Djukič je dosegel zadetek s strelom z glavo, a je bil slednji razveljavljen zaradi prekrška nad vratarjem Maribora.

46' Namesto Roka Božiča je vstopil v igro Edin Šečić, Elvisa Šahinoviča pa je zamenjal Sandi Pavlovič. Dvojna menjava v vrstah Kopra.

46' Začetek drugega polčasa.

Video - vrhunci prvega polčasa

45' Glavni sodnik tekme je odpiskal konec prvega polčasa. Prvi polčas je podaljšal za minuto in pol.

43' 0:1! Branilec Maribora Elvedin Džinič je bil po izvajanju s kota najvišji v skoku, nato pa brez težav ukranil nezbrano koprsko obrambo. Mariborčani so prešli v vodstvu z igralcem manj! Veselje okrog 50 pripadnikov navijaške skupine Viole.

41' Pavlovič je poslal močan udarec s prostega strela (oddaljenost okrog 30 metrov). Suhonjič je z nekaj težavami le ukrotil žogo, strel Volaša pa je nekdo izmed koprskih branilcev pretopil v kot.

33' Rumeni karton za kapetana Maribora Reneja Miheliča. Že njegov deveti v tej sezoni.

28' Nilton Cardoso Fernandes Rogeiro je dobil že drugi rumeni karton na tekmi. Nekdanji igralec Kopra je moral zapustiti igrišče, Maribor pa je ostal na igrišču le z desetimi igralci.

26' Jukan ponovno izvajal prosti strel za Koper, oddaljenost okrog 21 metrov, žoga je šla tokrat preko vrat.

22' Nevaren strel Tavaresa iz roba kazenskega prostora, vratar ubranil.

20' Jukan je izvajal prosti strel z 18 metrov, Pridigar je ubranil strel, ki je meril v desni spodnji kot vrat.

19' Rumeni karton za Zdravka Šarabo (Maribor)

11' Rumeni karton je prejel Elvis Šahinović (Koper).

11' Po prostem strelu, ki ga je izvajal Zoran Pavlovič, se je ponudila lepa priložnost za Maribor, a Tavares iz bližine ni uspel premagati Admirja Suhonjiča.

10' Nevaren strel Amerja Jukana izven kazenskega prostora.

3' Rumeni karton za Niltona (Maribor).

2' Napadalec Kopra Darko Djukić je skušal izven kazenskega prostora skušal z ''lobom'' presenetiti vratarja Maribora, a je žoga zadela prečko.

Tekma se je pričela ob 14. uri. Na štadionu Bonifika se je v nekoliko oblačnem vremenu zbralo okrog 2.000 gledalcev.