23.22

4 leta, 3 mesece

Thermometer Blue 0,02

1

francosko prvenstvo PSG Denis Petrić Robert Berić Rene Krhin Luka Elsner Nantes St Etienne Amiens

Nedelja, 12. 1. 2020, 23.22

Francosko prvenstvo, 20. krog

Nič od obračuna Slovencev, Berić je očitno na izhodnih vratih Saint Etienna

1

Robert Berić | Robert Berić je za Saint Etienne v tej sezoni v francoskem prvenstvu odigral le 408 minut in zabil en gol. | Foto Reuters

V nedeljo je bil v 20. krogu francoske nogometne lige obračun klubov dveh slovenskih legionarjev, Saint Etienna in Nantesa, ki je v gosteh zmagal z 2:0. Pri gostih priložnosti za igro nista dobila Rene Krhin in Denis Petrić, ki sta spet obsedela na klopi, medtem ko pri domačih niti na klopi ni bilo Roberta Berića, kar je znak za to, da utegne izkušeni slovenski nogometaš že januarja menjati klubsko sredino. V tej sezoni namreč skorajda ne igra. V večerni nedeljski tekmi med prvakom PSG in Monacom smo videli spektakularen remi ob rezultatu 3:3.

V soboto je bil z Amiensom na delu Luka Elsner in proti Montpellierju pred domačimi navijači vodil, a na koncu izgubil z 1:2, s tem pa zdrsnil na 18. mesto, ki ob koncu sezone vodi med drugoligaše. Amiens je v rezultatski krizi, saj je v zadnjih sedmih prvenstvenih tekmah osvojil vsega točko.