Beno Udrih Goran Dragić Goran Dragić New York Knicks Phoenix Suns

Nedelja, 10. 11. 2013, 19.07

Na parketu oba Slovenca, a zmagal le Dragić

V košarkarski ligi NBA je New York Bena Udriha doma visoko izgubil proti podprvaku San Antoniu. Goran Dragić pa je s Phoenixom na domačem parketu premagal New Orleans Pelicans.

Beno Udrih je v domači dvorani gostil San Antonio Spurs, vendar so bili gostje boljša ekipa in na koncu zasluženo slavili z izidom 120:89. Slovenski košarkar je na parketu preživel slabih dvajset minut, za svojo ekipo pa je prispeval šest točk.

Več razlogov za veselje je imel slovenski reprezentant Goran Dragić, ki je s svojo ekipo doma premagal New Orleans. Končni rezultat je bil 101:94. Dragić pa je v svojo statistiko vpisal 12 točk, trikrat je podal in dobil en skok.

Minnesota Timberwolves je prekinila niz porazov proti LA Lakers, potem ko so izgubili kar 22 zadnjih tekem proti Jezernikom. Gostje so nazadnje premagali Jezernike že davnega leta 2007. Na nocojšnji tekmi so se najbolj izkazali Kevin Martin, ki je dal 27 točk, poleg njega je bil razpoložen še Kevin Love, ki je natresel 25 točk, izkazal pa se je tudi Ricky Rubio, ki je dosegel trojni dvojček.