5 let, 7 mesecev

HDD Sij Acroni Jesenice liga INL Feldkirch Zell am See Lustenau

Nedelja, 29. 3. 2015, 12.55

Železarji klonili v podaljšku in pomahali v slovo

Hokejisti Jesenic so izgubili tudi na četrti tekmi polfinala lige INL in se tako poslovili od nadaljnjega tekmovanja. Njihov rabelj Feldkirch se bo v finalu udaril z ekipo Lustenau.

Za Jeseničane, ki so tokrat v ogenj poslali domačega vratarja Jureta Pavliča - izkazal se je s 47 obrambami -, je bila usodna 72. minuta, ko je Feldkirchu zmago z 2:1 in finale zagotovil Patrick Breuß. Pred tem je za Avstrijce v 14. minuti zadel Michael Novak, železarjem pa je podaljšek v 56. minuti priskrbel Žiga Grahut.

V drugem polfinalu si je Lustenau napredovanje prav tako zagotovil z zmago v podaljšku (6:5).