9.02

ACH Volley CEV

Sreda, 14. 3. 2012, 9.02

Konec Evrope za ACH, poljsko-ruski finale

Odbojkarji ACH Volleyja se se za finalno vstopnico pokala CEV pomerili z močno poljsko ekipo Asseco Resovio in obe tekmi izgubili gladko, obe z izidom 0:3.

Ljubljančani so prvo tekmo na vročem poljskem parketu začeli pogumno, a na koncu ostali brez dobljenega niza, na povratnem obračunu v Hali Tivoli pa prav tako niso resno zapretili in Poljakom priznali poraz z 0:3.

Na drugem polfinalnem obračunu, ki je potekal med italijansko Monzo in ruskim Dinamom Moskva, so bili srečnejši Rusi, ki so na domači povratni tekmi najprej izničili zaostanek, nato pa dobili še ''zlati niz''.