1. 3. 2012,
9.56

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Na Sportalovem prestolu nogometaš Tim Matavž

Na tokratnem Sportalovem izboru športnega imena tedna je zmagal nogometaš nemškega Augsburga Tim Matavž.

Nogometaš Tim Matavž je z golom in podajo poskrbel za zmago Augsburga v zadnjem krogu nemške lige in svojemu klubu prvič v 108 letih obstoja prinesel nastop v Evropi.

Glasovali ste lahko že za naslednje športnike: Kolesar Luka Mezgec je bil v 10. etapi kolesarske dirke po Italiji osmi, 13. etapo pa končal na devete mestu.

Teniška igralka Polona Hercog se je uvrstila v drugi krog turnirja za grand slam v Parizu.

Telovadec Žiga Šilc je na tekmi svetovnega pokala v gimnastiki v portugalski Anadii osvojil drugo mesto na parterju.

Telovadka Saša Golob je na tekmi svetovnega pokala v gimnastiki v Anadii osvojila tretje mesto na parterju.