6 let, 7 mesecev

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Jan Muršak že na začetku sezone navdušil

Slovenski športnice in športniki so tudi prejšnji teden razvajali z uspehi, najbolj pa vas je navdušil hokejski reprezentant Jan Muršak, ki se je znašel na Sportalovem prestolu.

V glasovanju za Sportalovo športno ime tedena ste največ glasov namenili hokejistu Janu Muršaku, ki je k zmagi CSKA Moskva nad Jugro s 4:3 v ligi KHL prispeval hat-trick.

Glas ste lahko namenili še: Judoistom Tini Trstenjak, ki je na veliki nagradi v Zagrebu v kategoriji do 63 kilogramov premagala vse nasprotnice, Adrianu Gombocu, ki je v kategoriji do 66 kilogramov končal na tretjem mestu, in Ani Velenšek, ki je slavila v kategoriji do 78 kilogramov.

Slovenski kikboks reprezentanci , ki se je s svetovnega kadetskega in mladinskega prvenstva vrnila z 11 odličji.

Nogometnemu vratarju Nejcu Vidmarju, ki zadetka ni prejel že 810 minut.

Strelki Petri Dobravec, ki je na svetovnem prvenstvu v Granadi v disciplini zračna pištola osvojila četrto mesto in izpolnila kvoto za nastop na OI.

Smučarskima skakalcema Anžetu Lanišku, ki je slavil na tekmi celinskega pokala v nemškem Klingenthalu, in Petru Prevcu, ki je bil na dveh tekmah celinskega pokala dvakrat drugi.

Plezalki Mini Markovič, ki je na svetovnem prvenstvu v Španiji osvojila kar dve medalji, srebrno v posamični disciplini težavnosti in bronasto v kombinaciji.