Thermometer Blue 0

Krim rokomet Marta Bon

Petek, 8. 1. 2016, 23.47

Krimovke izničile zaostanek in napredovale

Rokometašice Krima so na povratni tekmi osmine finala pokala pokalnih zmagovalk proti romunski Craiovi morale za napredovanje nadoknaditi gol zaostanka. Uspelo jim je.

Krimovke so slabo začele dvoboj in prepustile gostjam vodstvo s 6:1. Kmalu so se zbrale in zaostanek nadoknadile. Do polčasa so prestavile še v prestavo višje in polčas dobile s 15:12. V drugem polčasu gostje iz Romunije prednosti domačih niso ogrozile in Krim se je veselil napredovanja.

V četrtfinalu so tudi že: danska Viborg in Holstebro, norveški Kristiansand, francoski Issy in madžarski Erdi.