SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

12. avgust

0

termometer

Petek, 12. avgust:
končne odločitve (24):
Tenis           -17.00 Rio/Barra: moški dvojice finale, za 3. mesto
Plavanje        -03.00 (13.8.) Rio/Barra: finale
                       200 m hrbtno ženske
                       100 m delfin moški
                       800 m prosto ženske
                        50 m prosto ženske
Kolesarstvo     -23.00 Rio/Barra: velodrom, finale
                       ekipni šprint ženske
                       ekipno zasledovanje moški
Atletika        -      Rio/Maracana: finale
                 16.10 10.000 m ženske
                 19.30 20 km hoja moški
                 03.00 (13.8.) krogla ženske
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske nad 78 kg, moški nad 100 kg
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura, ekipno finale
Sabljanje       -22.00 Rio/Barra: floret, moški ekipno, za 3. mesto, finale
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: finale
                       ženske: lahki dvojni dvojec, dvojec
                       moški: lahki dvojni dvojec, četverec
Gimnastika      -21.03 Rio/Barra: prožna ponjava ženske
Dviganje uteži  -20.30 Rio/Barra: ženske do 75 kg, moški do 85 kg
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: finale
                 16.00 malokalibrska puška 50 m leže moški
                 20.00 skeet ženske
Lokostrelstvo   -21.27 Rio/Maracana: posamezno moški, za 3. mesto, finale

ostala tekmovanja:
Nogomet         -      četrtfinale ženske
                 18.00 Brasilia: 1. G - 3. E/F
                 21.00 Salvador: 2. E - 2. F
                 00.00 (13.8.) Sao Paulo: 1. F - 2. G
                 03.00 (13.8.) Belo Horizonte: 1. E - 3. F/G
Tenis           -17.00 Rio/Barra: polfinale moški, mešano
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       50 m prosto ženske
                       1500 m prosto moški
                       4 x 100 m mešano ženske
                       4 x 100 m mešano moški
                -20.30 Rio/Barra: skoki v vodo, predtekmovanje 3 m ženske
                -03.00 (13.8.) Rio/Barra: polfinale
                       50 m prosto ženske
Kolesarstvo     -21.00 Rio/Barra: velodrom, ekipni sprint ženske,
                       sprint moški, ekipno zasledovanje moški
Atletika        -      Rio/Maracana: predtekmovanja
                 14.30 disk moški, 800 m moški, 100 m ženske
                 01.20 (13.8.) 1500 m ženske, sedmeroboj, 400 m moški,
                       daljina moški
Košarka         -      predtekmovanje ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (13.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (13.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje ženske
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (13.8) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanja ženske
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (13.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Golf            -12.30 Rio/Barra: moški 2. dan
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, laser, 470er, 49er;
                       ženske RS:X, laser radial, 470er, 49erFX
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale
                       ženske nad 78 kg, moški nad 100 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: ekipno, 1. krog ženske, moški
Odbojka na mivki-16.00 Rio/Copacabana: 2 tekmi ženske, moški
                 20.00 Rio/Copacabana: 2 tekmi ženske, moški
                 00.00 (13.8.) Rio/Copacabana: 2 tekmi ženske, moški
                 04.00 (13.8.) Rio/Copacabana: 2 tekmi ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura posamezno
Badminton       -13.00 Rio/Barra: predtekmovanja
Boks            -16.00 Rio/Barra: ženske mušja, lahka; moški polmušja
                       mušja
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: floret moški ekipno
Hokej na travi  -      predtekmovanje ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje ženske
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 03.00 (13.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
Gimnastika      -19.00 Rio/Barra: trampolin kvalifikacije ženske
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       50 m malokalibrska leže moški, skeet moški,
                       ženske
Vaterpolo       -      predtekmovanje moški
                 14.00 Rio/Barra: 3 tekme
                 03.00 (13.8.) Rio/Barra: 3 tekme
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: posamezno moški

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin