SiolNET. Sportal OI Tokio
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger
OI TOkIO 2020

Dviganje uteži na OI v Tokiu

0

termometer

dviganje uteži
Foto: Reuters

Rezultati dviganja uteži na OI v Tokiu.  

Sobota, 24. julij

Dviganje uteži, do 49 kg, ženske:
ZLATO:  Zhihui Hou (Kitajska)
SREBRO: Chanu Saikhom Mirabai (Indija)
BRON:   Windy Aisah (Indonezija)

Nedelja, 25. julij

Dviganje uteži, do 61 kg, moški:
ZLATO: Fabin Li (Kitajska)
SREBRO: Eko Yuli Irawan (Indonezija)
BRON: Igor Son (Kazahstan)

Dviganje uteži, do 67 kg, moški:
ZLATO:  Lijun Chen (Kit)
SREBRO: Luis Javier Mosquera Lozano (Kol)
BRON:   Mirko Zanni (Ita)

Ponedeljek, 26. julij

Dviganje uteži, 55 kg, ženske:
ZLATO:  Hidilyn Diaz (Filipini)
SREBRO: Qiuyun Liao (Kitajska)
BRON:   Zulfiya Chinshanlo (Kazahstan)

Torek, 27. julij

Dviganje uteži, do 59 kg, ženske:
ZLATO: Hsing-Chun Kuo (Tajvan)
SREBRO: Polina Gurjeva (Turkmenistan)
BRON: Mikiko Andoh (Japonska)

Dviganje uteži, do 64 kg, ženske:
ZLATO:  Maude Charron (Kanada)
SREBRO: Giorgia Bordignon (Italija)
BRON:   Wen-Huei Chen (Tajvan)

Sreda, 28. julij

Dviganje uteži, do 73 kg, moški:
ZLATO:  Zhiyong Shi  (Kitajska)
SREBRO: Julio Ruben Mayora Pernia (Venezuela)
BRON:   Rahmat Erwin Abdullah (Indonezija)

Sobota, 31. julij

Dviganje uteži, do 81 kg, moški:
ZLATO:  Lyu Xiaojun (Kitajska)
SREBRO: Zacarias Bonnat (Dominikanska republika)
BRON:   Antonino Pizzolato (Italija)

Dviganje uteži, do 96 kg, moški:
ZLATO:  Fares Ibrahim E. H. Elbah (Katar)
SREBRO: Keydomar Giovanni Vallenilla Sanchez (Venezuela)
BRON:   Anton Pliesnoi (Gruzija)

Nedelja, 1. avgust

Dviganje uteži, do 76 kg, ženske: 
ZLATO: Neisi Patricia Dajomes Barrera (Ekvador)
SREBRO: Katherine Elizabeth Nye (ZDA)
BRON: Aremi Fuentes Zavala (Mehika)

Ponedeljek, 2. avgust

Dviganje uteži, do 87 kg, ženske:
ZLATO:  Zhouyu Wang (Kitajska)
SREBRO: Tamara Yajaira Salazar Arce (Ekvador)
BRON:   Crismery Dominga Santana Peguero (Dominikanska republika)
 

Dviganje uteži, nad 87 kg, ženske:
ZLATO:   Wenwei Li (Kitajska)
SREBRO:  Emily Jade Campbell (Velika Britanija)
BRON:    Sarah Elizabeth Robles (ZDA)

Torek, 3. avgust

Dviganje uteži, do 109 kg, moški:
ZLATO:  Akbar Djurajev (Uzbekistan)
SREBRO: Simon Martirosjan (Armenija)
BRON:   Arturs Plesnieks (Latvija)

Sreda, 4. avgust

Dviganje uteži, nad 109 kg, moški:
ZLATO:  Laša Talahadze (Gruzija)
SREBRO: Ali Davudi (Iran)
BRON:   Man Asad (Sirija)

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin