16.46

6 let, 7 mesecev

Sobota, 4. 7. 2015, 16.46

Olimpija od vodstva z 2:0 do poraza

Nogometaši Olimpije so v Krškem v petek odigrali novo prijateljsko tekmo in proti ukrajinskemu prvoligašu Karpatyju izgubili, čeprav so vodili z 2:0.

Po dveh porazih na prijateljskih tekmah je Olimpija v četrtek le zmagala, s 3:1 je bila boljša od drugoligaša Triglava iz Kranja, a zdaj spet razočarala. V petek se je v Krškem pomerila proti predzadnje uvrščenemu klubu prejšnje sezone prve ukrajinske lige, FC Karpatyju.

Po manj kot 20 minutah igre je vodila z 2:0, zadela sta Darijan Matić in napadalec Andraž Šporar, a potem vseeno ostala praznih rok. Ukrajinci so tik pred odhodom na polčas znižali na 1:2, v zadnjih 15 minutah pa z dvema goloma Antonia Manceja pripravili preobrat in zmagali s 3:2.

Varovanci Marijana Pušnika" bodo naslednjo prijateljsko tekmo odigrali v sredo, ko se bodo v Lescah pomerili s selekcijo Sindikata profesionalnih nogometašev Slovenije (SPINS).