Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Nedelja,
7. 4. 2024,
23.05

Osveženo pred

3 mesece, 2 tedna

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0,35
Druga liga ND Gorica NK Primorje NK Beltinci NK Nafta Lendava

Natisni članek

Nedelja, 7. 4. 2024, 23.05

3 mesece, 2 tedna

Druga liga, 24. krog

Gorica, Beltinci, Primorje in Triglav izkoristili spodrsljaj Nafte

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0,35
Nafta Jozsef Bozsik | Trener Nafte Jozsef Bozsik, 36-letni madžarski strateg, je v soboto izgubil na gostovanju v Tolminu. | Foto Jure Banfi/alesfevzer.com

Trener Nafte Jozsef Bozsik, 36-letni madžarski strateg, je v soboto izgubil na gostovanju v Tolminu.

Foto: Jure Banfi/alesfevzer.com

Vodilna Nafta je v soboto izgubila na gostovanju v Tolminu (1:2). To so izkoristili vsi najbližji zasledovalci. Gorica je v večerni tekmi nadigrala Ilirijo (3:0), Beltinci pa so bili boljši od Dekanov (1:0). Oba kluba, ki sta se v pokalu uvrstila v polfinale, sta se Lendavčanom približala na štiri točke zaostanke. Bližje Nafti so tudi nogometaši Primorja, ki so doma z 2:1 premagali Krko, ter Triglav, ki je z 2:0 ugnal Bilje.

a so jo Lendavčani po  Tolminu in izgubili z 1:2. Zmagoviti gol za Tolmin je v 74. minuti prispeval Vinko Skrbin. Zaradi kartonov je trener Jozsef Bozsik pogrešal kar nekaj pomembnih igralcev, tudi prvega strelca tekmovanja Toni Luna Bončino.

Na preostalih sobotnih tekmah je velenjski Rudar z 2:0 zmagal v Grosupljem, Tabor je tudi ob dveh golih Ibrahima Keitaja doma s 3:1 odpravil Dravinjo, Fužinar in Bistrica pa sta se razšla z 1:1.

Beltinci so po domači zmagi nad Dekani zmanjšali zaostanek za Lendavčani na -4. | Foto: Jure Banfi/alesfevzer.com Beltinci so po domači zmagi nad Dekani zmanjšali zaostanek za Lendavčani na -4. Foto: Jure Banfi/alesfevzer.com

Druga liga, 24. krog:

Sobota, 6. april:

Nedelja, 7. april:

Lestvica:

Najboljši strelci:


17 –Toni Lun Bončina (Nafta)
12 – Ricard Fernandez Betriu (Krka/Bilje)
11 – Stjepan Oštrek (Nafta)
10 – Tihomir Maksimović (Krka), Lan Piskule (Brinje Grosuplje)
9 – Adriano Bloudek (Rudar), Robert Čakš (Beltinci), Jaša Martinčič (Bistrica), Ismir Nadarević (Krka/Ilirija)
7 – Luka Baruca (Gorica), Ante Kuliš (Bistrica), Nejc Močnik (Tolmin), Aleks Stojaković (Brinje Grosuplje), Kebba Kebell Suso (Jadran Dekani)
...

 

Ne spreglejte