16.40

NHL Ottawa Senators Anaheim Ducks

Petek, 19. 12. 2014, 16.40

Senatorji razbili vodilno ekipo lige NHL

V noči na soboto je bilo v ligi NHL v akciji 10 moštev. Vodilna ekipa lige Anaheim Ducks je s kar 2:6 izgubila proti Ottawi, v New Jerseyju smo gledali podaljške.

Ottawa je v prvih 37 minutah povsem gospodarila na ledu ter vodila že s 4:0, razglašeni rački pa so prvič zadeli šele 44 sekund pred koncem druge tretjine. Pri senatorjih je bil najuspešnejši strelec Mike Hoffman, ki je dvakrat zatresel mrežo gostov. Izkazal se je tudi domači vratar Craig Anderson z 32 obrambami. Ryan Getzlaf je prispeval častna zadetka za Anaheim.

Hokejisti New Jersey Devils so šele po kazenskih strelih zaustavili moštvo Tampa Bay Lightning s 3:2, ekipa Winnipeg Jets pa je vpisala domačo zmago, ko je z 2:1 odpravila Boston Bruins. Zmag sta se veselili tudi gostujoči moštvi, New York Islanders so z 2:1 premagali Detroit Red Wings, Dallas Stars pa je bil z 2:1 uspešnejši od ekipe Calgary Flames.