Thermometer Blue 0

liga KHL Gašper Krošelj Jan Muršak CSKA Moskva Medveščak Zagreb Rok Tičar Žiga Jeglič Slovan Bratislava

Nedelja, 22. 11. 2015, 11.37

Konec je negativnega niza CSKA, Slovanov zmagoviti se nadaljuje

Hokejisti moskovskega CSKA so po treh zaporednih porazih s 5:1 premagali Medveščak. Slovan Bratislava je serijo zmag podaljšal na številko štiri, v gosteh je Čerepovec premagal z 2:1.

Potem ko so ruski prvaki v zadnjih dneh dvakrat izgubili s Slovanom, enkrat pa so premoč priznali tudi Medveščaku v Zagrebu, jim je niz porazov pred domačimi gledalci uspelo prekiniti proti hrvaškemu moštvu. CSKA je v 18. minuti v vodstvo popeljal Aleksander Radulov, Jesse Saarinen je sredi obračuna, v katerem ni manjkalo kazenskih minut, izenačil, pred drugim odmorom pa je za novo vodstvo domačih poskrbel Sergej Andronov. Zmago je v začetku zadnjega dela potrdil Jan Muršak, njegovo moštvo je tretje na zahodu, v torek bo gostil Vladivostok. Medveščak, pri katerem je bil Gašper Krošelj drugi vratar, je šesti na zahodu, v torek bo palice prekrižal s Torpedom iz Nižnega Novgoroda.

Zadetek Jana Muršaka za 3:1:

Slovan niza zmage

Odličen razplet sobotnega večera je za Slovanom iz Bratislave, ki je v gosteh z 2:1 premagal Čerepovec in slavil še četrtič zapored. Žiga Jeglič je ob zmagi, ki sta jo z zadetki pomagala priboriti Michel Miklik in Tomas Starosta, igral skoraj 21 minut, Rok Tičar pa je obračun izpustil. Slovan je deveti na zahodu – vodi Lokomotiv Jaroslavl –, v torek bo gostil Dinam Minsk.