3. 11. 2012,
20.52

Sobota, 3. 11. 2012, 20.52

Kamničani na Slovaškem igrali slabo

Odbojkarji Calcita Volleyballa so v tekmi 6. kroga srednjeevropske lige v gosteh izgubili proti slovaškemu Chemes Humenneju z 0:3 (-17, -15, -19).

Odbojkarji Calcita Volleyballa so zabeležili še četrti poraz in jim v boju za uvrstitev na zaključni turnir ne kaže najbolje. Tudi tokrat so na gostovanju na Slovaškem igrali slabo, opravičilo imajo le v tem, da so še pred dvema dnevoma gostovali v Švici, kjer so si izborili nastop v osmini finala pokala Cev. Utrujenost se jim je močno poznala, niti v enem trenutku ni bilo videti, da bi se lahko izognili porazu, za domačimi so zaostajali v vseh elementih, že samo dejstvo, da na tekmi z izjemo samega začetka niso niti enkrat vodili, pove, kako so bili nemočni.

Sam začetek sicer ni kazal na to, da Kamničani ne bodo nudili pravega odpora. Po zaostanku 3:7 so se približali na 9:10, spodoben zaostanek pa so držali do izida 13:16, nato pa so domači dobili pet točk zapored, tako da je bil zmagovalec niza odločen. V drugem nizu so bili gosti enakovredni do izida 5:6, potem pa so spet prišle črne minute, domači so prišli do visokega vodstva, ki ga ni bilo mogoče izničiti. Še najboljši odpor so gostje nudili v tretjem nizu, ko so pred končnico zaostajali le 17:18, zadnje točke pa odigrali slabo in zasluženo izgubili.