Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Ponedeljek,
16. 7. 2012,
12.39

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4

Natisni članek

Natisni članek

Ponedeljek, 16. 7. 2012, 12.39

9 let, 2 meseca

Miley Cyrus: zaroki sledi naraščaj

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4
Komaj 19-letna Miley Cyrus po zaroki že razmišlja o otrocih. Morda pa nas bo v kratkem razveselila z veselo novico.

Najstniška zvezdnica Miley Cyrus, ki je zaslovela z vlogo v seriji Hannah Montana, se je pred kakšnim mesecem zaročila s svojim dolgoletnim fantom Liamom Hemsworthom, uspešna pevka in igralka pa že razmišlja o naslednjem koraku. Čeprav bi morda pričakovali, da bi se Miley ubadala s pripravami na poroko ali s tem, kakšno poročno obleko bo nosila na veliki dan, presenetljivo že razmišlja o otrocih. "Miley in Liam želita imeti otroke, svojega prvega želita imeti že takoj," je razkril vir blizu družine Miley Cyrus.

Tudi Liam razmišlja o otrocih

Po nekaterih informacijah pa naj bi k takšnemu razmišljanju odločilno prispeval Liam, ki naj bi bil navdušen nad svojo nečakinjo Indio, sicer hčerko svojega brata Chrisa Hemswortha. Sicer pa že zdaj skrbita za pet psov, nekateri člani njune družine pa so celo prepričani, da sta pripravljena postati starša.

Sicer se je Miley Cyrus znašla v središču pozornosti, ko je razkrila, da se je zaročila, saj so nekateri prepričani, da je Miley veliko premlada, da bi skočila v zakonski jarem, pa čeprav z Liamom prijateljuje že tri leta, odkar sta se spoznala na snemanju filma Zadnja pesem.

Ne spreglejte