9.56

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Sportalova športnica tedna je Tina Maze

Prav nič nismo presenečeni, da ste za Sportalovo športnico 49. tedna izglasovali Tino Maze, ki je slavila z veliko prednostjo.

Za alpsko smučarko Tino Maze je izjemen teden, saj je zmagala na prvem smuku v Lake Louisu in prevzela primat v skupnem seštevku svetovnega pokala. Njeni konkurenti so bili ...

Skakalec Peter Prevc je na drugi tekmi v Lillehammerju z drugim mestom osvojil prve stopničke v tej sezoni.

Biatlonec Jakov Fak je na šprintu v švedskem Östersundu osvojil tretje mesto.

Biatlonka Teja Gregorin je na zasledovalni tekmi na 10 kilometrov v švedskem Östersundu osvojila peto mesto.

Judoistka Tina Trstenjak je zmagala na grand slamu Tokia v kategoriji do 63 kilogramov.

Judoistka Anamari Velenšek je bila tretja na grand slamu Tokia v kategoriji do 78 kilogramov.