Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sreda,
6. 4. 2011,
13.31

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2

Natisni članek

Natisni članek

Sreda, 6. 4. 2011, 13.31

9 let, 1 mesec

Jordan in Kukoč spet zmagujeta

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2
Nekdanja odlična košarkarja Michael Jordan in Toni Kukoč, ki sta pred desetletjem in pol skupaj navduševala pri Chicago Bulls, zdaj pa sta v paru nastopila na golf turnirju.

Michael Jordan, po mnenju mnogih najboljši košarkar vseh časov, in Toni Kukoč, eden izmed najboljših s področja bivše Jugoslavije, sta nastopila na golf turnirju v Las Vegasu. Na turnirju, na katerem je sodelovalo veliko število znanih ljudi, sta rekreativna golfista za seboj pustila legendi hokeja na letu in ameriškega nogometa, Waynea Gretzkega in Drewa Breesa, ki sta končala na drugem mestu. Tretje mesto je pripadlo še enemu velikanu hokeja Maria Lemieuxa in njegovemu tokratnemu partnerju, igralcu bejzbola Mikeu Piazzi.

"V košarki sem bil odličen, pri golfu nisem, a ga vseeno igram z enako strastjo, kot sem igral košarko," je po zmagi povedal Jordan, šestkratni prvak lige NBA. Skupaj s Kukočem sta sicer osvojila tri naslove NBA prvaka. V letih 1996, 1997 in 1998.

Za zmago na tokratnem golf turnirju sta prejela 40.000 ameriških dolarjev, ki sta jih podelila v dobrodelne namene.

Ne spreglejte