SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

18. avgust

0

termometer

Četrtek, 18. avgust:
končne odločitve (23)
Plavanje        -21.00 Rio/Barra: skoki v vodo, finale 10 m ženske
Atletika        -      Rio/Maracana: finale
                 17.00 400 m ovire moški
                 23.35 krogla moški
                 01.30 kopje ženske
                 02.10 deseteroboj
                 02.45 400 m ovire ženske
                 03.30 200 m moški
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje, moški 49er,
                       ženske 49er FX
Odbojka na mivki-03.00 (19.8.) Rio/Copacabana: za 3. mesto moški
                 05.00 (19.8.) Rio/Copacabana: finale moški
Kajak/kanu      -14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, finale
                       1000 m K2 moški
                       200 m C1 moški
                       200 m K2 moški
                       500 m K1 ženske
Badminton       -13.30 Rio/Barra: ženske dvojice za 3. mesto in
                       finale, moške dvojice za 3. mesto
Boks            -20.30 Rio/Barra: finale moški poltežka
Hokej na travi  -17.00 Rio/Deodoro: za 3. mesto moški
                 22.00 Rio/Deodoro: finale moški
Triatlon        -16.00 Rio/Copacabana: moški
Rokoborba       -21.00 Rio/Barra: prosti slog, ženske do 53 kg,
                       do 63 kg, do 75 kg
Taekwondo       -01.00 (19.8.) Rio/Barra: ženske do 57 kg, moški do
                       68 kg

ostala tekmovanja:
Plavanje        -15.00 Rio/Barra: skoki v vodo, ženske 10 m
                -18.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje, ekipno
Kolesarstvo     -18.30 Rio/Deodoro: BMX, četrtfinale moški
Atletika        -14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja
                       deseteroboj
                       110 m moški
                       krogla moški
                       višina ženske
                       4 x 100 m ženske
                       4 x 100 m moški
                       1500 m moški
                       800 m ženske
Košarka         -      polfinale ženske
                 20.00 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (19.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      polfinale ženske
                 20.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 01.30 Rio/Barra: 1 tekma
Odbojka         -      polfinale ženske
                 18.00 Rio/Maracana: 1 tekma
                 03.15 (19.8.) Rio/Maracana: 1 tekma
Golf            -12.30 Rio/Barra: ženske 2. dan
Badminton       -13.30 Rio/Barra: polfinale ženske posamezno
Boks            -19.00 Rio/Barra: ženske mušja, moški peresna, srednja
Rokoborba       -15.00 Rio/Barra: prosti slog, ženske do 53 kg,
                       do 63 kg, do 75 kg
Taekwondo       -14.00 Rio/Barra: ženske do 57 kg, moški do 68 kg
Vaterpolo       -      polfinale moški
                 17.20 Rio/Barra: 1 tekma
                 21.30 Rio/Barra: 1 tekma
Moderni peteroboj15.00 Rio/Deodoro: ženske, moški

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin