1. 2. 2009,
20.04

Nedelja, 1. 2. 2009, 20.04

Še druga zmaga Nafte v Međugorju

Nogometaši Nafte so danes odigrali še zadnjo tretjo prijateljsko tekmo v Međugorju in zabeležili še drugo zmago, saj so z 2:1 ugnali Slavijo iz Sarajeva.

Danes popoldan je Nafta odigrala še tretjo v nizu prijateljskih tekem v Športnem centru v Međugorju. Nasprotnik je bila Slavija Sarajevo, drugouvrščena ekipa Premier lige BiH. Izkazalo se je, da je to bil tudi daleč najkvalitetnejši nasprotnik v dosedanjem teku priprav, tudi pogoji za igro pa so bili izredno težki, saj je nočno deževje dodobra namočilo igrišče. Tekmo je odigralo deset igralcev, ki niso igrali proti reprezentanci Bosne in Hercegovine do 19 let, ter Lo Duca, ki je sodeloval v obeh tekmah. Trener Damir Rob tokrat ni menjal nikogar celotno tekmo, tako da so vseh 90 minut odigrali Luk, Vöröš, Zemljič, Ošlaj, Matjašec, Brezovački, Vassiljev, Bunc, Janković, Lo Duca in Adilović.

V tekmi z veliko teka in kombinatorike so lendavski igralci pokazali igro, kot bi šlo za prvenstvene točke, junak srečanja pa je nedvomno Gregor Bunc, ki se je poleg dobre igre dvakrat vpisal med strelce. Po vseh treh odigranih tekmah je Nafta torej ostala neporažena.

Jutri po dopoldanskem treningu se moštvo vrača domov v Slovenijo, od vremenskih razmer pa bo odvisen nadaljnji razpored treningov in že dogovorjenih tekem. Konec prihodnjega tedna v soboto naj bi se Nafta pomerila v Murski Soboti proti Muri 05, v nedeljo pa naj bi gostovali v Čakovcu.