22.59

8 let, 5 mesecev

Sobota, 26. 1. 2013, 22.59

Krki poražena po treh zaporednih zmagah

Košarkarji Krke so v 19. krogu lige Aba izgubili z Budućnostjo. To je bil prvi poraz za Krko v letu 2013.

Košarkarji Krke so doživeli prvi poraz v letu 2013. Po treh zaporednih zmagah so klonili na gostovanju pri podgoriški Budućnosti.

Novomeščani so se v dvorani Morača odlično upirali favoriziranim gostiteljem, bili nekaj minut pred koncem še v igri za presenečenje, v zaključku pa so imeli domači vendarle več razpoloženih in natančnih igralcev, ki so Budućnosti prinesli enajsto zmago.

Krka je zelo dobro začela tekma. V prvi četrtini je imela že deset točk prednosti (22:12), žal pa v enakem ritmu ni nadaljevala tudi v naslednjih desetih minutah. V tem času je zmogla komaj enajst točk, kar je domačim dalo krila in razlika v njihovo korist se je na začetku drugega polčasa povzpela na rekordnih 12 točk. A Krka se ni predala. Kmalu se je vrnila v igro, vse do 36. minute (63:59) dihala Budućnosti za ovratnik, nato pa zapravila nekaj ključnih napadov in izkušeni gostitelji priložnosti niso izpustili iz rok.