8 let, 3 mesece

Petek, 1. 5. 2015, 18.44

"Grški čudak" odlično sezono končal na neslaven način (video)

Rabuza

Milwaukee Bucks so na šesti tekmi prvega kroga končnice povsem povozili Chicago, z nešportno potezo pa se je od letošnje sezone poslovil Giannis Antetokounmpo, ki je podrl Mika Dinleavyja.

Grški čudak, kot kličejo Giannisa Antetokounmpoja, košarkarja nigerijskih staršev, rojenega v Grčiji, je zelo zanimiv igralec, ki je pri svojih 211 centimetrih zelo prizadeven in igra na krilu. V letošnji sezoni je po dobri uvodni sezoni v ligi NBA storil velik korak naprej ter bil z 12,7 točke, 6,7 skoka in 2,6 podaje na tekmo eden vidnejših članov Milwaukeeja.

Bucks so ponoči doživeli četrti poraz v prvem krogu končnice in z 2:4 v zmagah izpadli proti Chicago Bulls, ki so bili na šesti tekmi nekaj razredov boljši nasprotnik in slavili s kar 54 točkami razlike. S predstavo pa ni navdušil niti 20-letni Grk, ki je odigral le 15 minut in dosegel pet točk.

Nekaj več kot minuto in pol pred koncem druge četrtine je grdo, v slogu NFL-igralcev, podrl Mika Dunleavyja in bil izključen ter na neslaven način končal sezono.