15.58

8 let, 2 meseca

Sreda, 29. 10. 2014, 15.58

Detroitu uspel juriš v zadnjem delu, Ovečkin z najdaljšo "sušo" v karieri

Hokejisti Detroit Red Wings so po zaslugi treh zadetkov v zadnji tretjini premagali Washington Aleksandra Ovečkina. Predatorji končali zmagoviti niz Edmontona.

Rdeča krila so se v zadnjo tretjino podala z zaostankom 1:2, ki ga je Justin Abdelkader v izenačenje spremenil v 45. minuti, šest minut pozneje pa je Američan še drugič premagal vratarja Washingtona Bradena Holtbyja. Piko na i zmagi je v zadnji minuti postavil kapetan Pavel Dacjuk, ki je bil uspešen ob igralcu več. Aleksander Ovečkin nadaljuje "strelsko sušo", to je bila njegova peta zaporedna tekma, na kateri ni vpisal točke, kar je najdlje v njegovi karieri lige NHL.

Na drugem obračunu večera so Predatorji z zmago s 4:1 prekinili niz štirih zmag Edmontona, z dvema zadetkoma se je izkazal Craig Smith, med vratnicama Nashvilla pa Pekka Rinne, ki je zaustavil 26 od 27 poskusov kanadskega moštva. Edini zadetek za domače je prispeval Taylor Hall.