Četrtek, 26. 9. 2024, 16.18

Poroka

Slovenski rekorder Kristjan Čeh stopil pred matičarja

Slovenski atlet Kristjan Čeh, državni rekorder v metu diska, se je 21- septembra na Ptuju poročil s svojo dolgoletno izbranko, estonsko metalko kladiva Anno Mario Orel. Sveža zakonca sta danes prisrčne fotografije poroke delila na družbenih omrežjih.

Kristjan Čeh je z 71,86 metra slovenski rekorder v metu diska, leta 2022 je v Eugenu v ZDA osvojil naslov svetovnega prvaka, lani v Budimpešti je bil srebrn, letos pa je v Rimu postal evropski prvak, nato pa na olimpijskih igrah v Parizu nekoliko razočaral s četrtim mestom.

Anna Maria Orel bo odslej znana kot Anna Maria Čeh. Zakonca Čeh sta se civilno poročila, na Instagramu pa zapisala: "Sanje se uresničijo. Poročna zabava sledi leta 2025."

Sportal Kristjan Čeh bo poskušal podreti rekord mitinga
Sportal Kristjan Čeh slavil v večnem mestu, Winfred Yavi blizu svetovnemu rekordu
Kristjan Čeh, Pariz 2024
Sportal Albert Šoba: Malo razočaran nad rezultati na olimpijskih igrah, a jih razumem