termometer

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Kaže, da je po odhodu Noemi iz šova Katarina ostala sama proti vsem. To je jasno tudi iz prepira, ki je izbruhnil včeraj, ko se nihče od tekmovalcev ni postavil na njeno stran. V triurnem prepiru so tekle tudi solze.
Prepir v stanovanju, ki je trajal kar tri ure, se je začel med Katarino in Matejem. Katarina je Mateju očitala, da je dvoličen in da nikoli ni iskren. Prepričana je, da tako kot ni bil iskren do Noemi, zdaj ni iskren do nje.
V ta spor so se nato vmešali vsi prisotni tekmovalci, razen Sandija in Gregorja, ki sta delala v lokalu. Na dan so prišli vsi očitki in zamere iz prejšnjih dni. Glasen prepir se je zavlekel pozno v noč, Katarina pa je v solzah odšla po tolažbo v lokal k Sandiju in Gregorju.
Nekaj utrinkov včerajšnjega prepira si lahko pogledate v spodnjem videu.
Kaj je bil povod in kako se je končal prepir med Katarino in preostalimi tekmovalci, pa izveste v nocojšnji oddaji Bar na Planetu.
Komentarji
Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.
Ali želite prijaviti neprimeren komentar moderatorju?
Uspešno ste prijavili komentar.
Komentar je že prijavljen.