Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sreda,
28. 12. 2011,
16.28

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Sreda, 28. 12. 2011, 16.28

9 let

S prodajnih polic umikajo naravni namaz iz zelenih oliv dida bože

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Družba Merit International zaradi zdravstvene neustreznosti iz prometa umika 190-gramski naravni namaz iz zelenih oliv blagovne znamke dida boža z rokom uporabe 30. oktober 2012.

Umik iz prometa ne velja za druge roke uporabe tega izdelka, so sporočili iz družbe Merit International.

Vzorec ni skladen in ni varen zaradi presežene vrednosti mehčal v tesnilu pokrovčka Razlog za umik naravnega namaza v steklenem kozarčku je zdravstvena neustreznost na osnovi analize Inštituta za varovanje zdravja. Ta navaja, da vzorec ni skladen in ni varen zaradi presežene vrednosti mehčal v tesnilu pokrovčka.

Zato se je Merit International odločil za umik izdelka hrvaškega proizvajalca Hermes International s prodajnih polic zaradi varnostnih razlogov. Datum uporabnosti je odtisnjen na steklu pod grlom. Potrošniki lahko izdelek vrnejo na naslov: Merit International, Letališka cesta 3 c, 1000 Ljubljana (oddelek prehrana).

Ne spreglejte