Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Četrtek,
7. 2. 2013,
9.51

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Četrtek, 7. 2. 2013, 9.51

9 let

Bradley Cooper: Na podelitev oskarjev bom šel s svojo mamo

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Bradley Cooper ima vojsko oboževalk, ki bi šle z veseljem z njim na podelitev oskarjev, vendar je razkril, da se bo po rdeči preprogi sprehodil s svojo mamo.

V zadnjem intervjuju je ameriški igralec, ki je letos nominiran za glavno moško vlogo, potrdil, da bo na podelitev oskarjev stopil s svojo mamo: "Šel bom z Glorio, no vsaj upam."

Dvom v njegovem glasu je posledica škode, ki jo je naredila medijska pozornost njegovi družini, in to bi lahko preprečilo, da bi se njegova mama udeležila podelitve nagrad.

Dodal je: "Pred nekaj dnevi mi je mama rekla, da ne bo šla zaradi vse medijske pozornosti. Rekel sem ji, naj ne dovoli, da jo to zmoti."

Čeprav se je Bradley že od nekdaj dobro izognil pogledom v njegovo zasebno življenje, vključno z intimnimi odnosi, noče pustiti, da velik interes medijev ovira njegovo navdušenje nad oskarji.

Bradley je nadaljeval: "Moj oče je umrl pred dvema letoma. In ideja je, da grem na oskarje, saj sem nominiran z Danielom Dayom Lewisom, Hughom Jackmanom, Denzlom Washingtonom in Joaquinom Phoenixom, zato mislim uživati v vsaki sekundi tega trenutka."

In tako naj bo!

Ne spreglejte