Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sobota,
29. 9. 2012,
13.41

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Sobota, 29. 9. 2012, 13.41

9 let, 2 meseca

Kate Middleton kot modna kreatorka?

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Na nedavni azijski in tihomorski turneji je Kate blestela v elegantnih oblekah, zdaj pa se je izkazalo, da je eno oblikovala kar sama.

Rumeno izvezeno obleko, ki jo je vojvodinja Catherine nosila na južnopacifiški turneji, je skicirala sama, po njeni ideji pa so jo skrojili in sešili v ateljeju, ki sicer skrbi za oblačila kraljice Elizabete II.

Kate je dolgo obleko z rdečimi vezenimi detajli nosila na otoku Tuvalu, ko je tudi zaplesala z domačini. Za to priložnost si je prek obleke zavezala tudi njihovo tradicionalno krilo iz slame. Kot je vir povedal za revijo Grazia, Kate velikokrat sama predlaga, kaj bi lahko pri oblačilih, ki jih zanjo pripravijo v kraljevi šivalnici, izboljšali in dodali: "S seboj ima rada kose, ki jih lahko večkrat obleče, še posebej pa ji je všeč, če lahko tudi sama prispeva kakšno idejo. Pri tej obleki je za pomoč prosila kraljeve krojače in skupaj so izbrali kroj, blago in barvo."

Ne spreglejte