Clyde Sergio Narain je nizozemski DJ in producent, ki sliši na ime Chuckie, je bil rojen v Surinamu, kjer je prvič začel delati kot DJ že pri rosnih 13 letih.
Mednarodno slavo je dosegel z uspešnicama Let the bass kick in Afroshock. Svoj pečat je pustil tudi na amsterdamski klubski sceni, zaradi česar je mesto postalo prepoznavno na zemljevidu globalne dance industrije. Razvil je klubski koncept Dirty Dutch, ki se je v preteklih letih razvil iz solidnega urbanega dogodka za 6.000 ljudi v ogromen večer house glasbe, ki ga obišče do 30.000 ljudi. Poleg ustvarjanja dogodkov je aktiven tudi v studiu in prepoznaven po nekaterih remiksih, ki jih je ustvaril za popularneža Davida Guetto. Urnik njegovih gostovanj v plesnih rezidencah pa je poleg Nizozemske razporejen tudi drugod po svetu. Glasbo vrti v najbolj prestižnih klubih in na najbolj odmevnih dogodkih po svetu, ob tem pa je še Resident DJ v New Yorku, Las Vegasu in Miamiju. Dobitnik nagrade MOBO se bo konec marca ustavil tudi v Sloveniji, natančneje 30. marca 2012, kjer bo gostoval na velikem glasbenem dogodku White Invasion, ob njem pa bodo nastopili še DJ-ji: R.I.O, Arty in Thomas Gold.
Kje trenutno stanujete in kakšno je tam trenutno klubsko nočno življenje?
V Amsterdamu, ki je zanimivo mesto z živahno in raznoliko kulturno mešanico, tudi kar se glasbe tiče. Tam lahko najdete vse, od uličnih performansov do vseh glasbenih zvrsti. Elektronska glasba je izjemno dobro razvita, kar je mogoče občutiti tudi na mojih Dirty Dutch zabavah, ki jih vsako leto obišče okrog 30.000 ljudi.
S katerimi plesnimi žanri se najraje poigravate v klubu in studiu? So v vaši produkciji tudi komadi, ki niso delani za plesne podije?
Sam izhajam iz hip hopa, s katerim je nedvomno zaznamovana elektronska glasba, ki jo vrtim v klubih. Bi pa svojo glasbo opisal kot plesno glasbo. Je nekaj, kar ustreza dekletom, pa tudi fantom. Pač glasba za žure. Ko vrtim glasbo, vedno poskušam vrteti nekaj, kar je všeč množicam. Ne bom vrtel glasbe samo zase, to nima smisla. Ljudje, ki pridejo na moje nastope, so gotovo pošteno plačali za to, da me pridejo poslušat, zato jim vedno poskušam dati čim boljšo glasbo. Tako v glavnem produciram tudi glasbo, ki je namenjena predvajanju v klubih.
Kdo od glasbenikov vas je najbolj navdihnil?
Brez dvoma lahko rečem, da je bil to David Guetta, s katerim sva se spoznala leta 2007, ki me je naučil stvari, ki so pomembne v mojem poklicu. Znal mi je povedati, na kaj moram biti pozoren kot glasbenik in kako moram komunicirati z občinstvom. Cenim ga kot glasbenika in hvaležen sem za prijateljski odnos, ki se je razvil med nama.
Marca boste nastopili na Gospodarskem razstavišču. Ste nabrali kaj informacij od svojih kolegov o naši deželi, o sceni in nočnem življenju?
Od kolegov DJ-jev nisem dobil nikakršnih informacij o Sloveniji, so mi pa nekaj o vaši državi povedali moji slovenski prijatelji. Pravijo, da se ljudje tu radi zabavajo, da cenijo dobro glasbo in se znajo na glasbenih dogodkih res "odklopiti". Zato tudi na svojem nastopu konec marca ne računam na nič manj kot na dober žur.