20.39

WTA

Petek, 27. 9. 2013, 20.39

Bojana Jovanovski zavzela Ningbo

Srbska teniška igralka Bojana Jovanovski, ki na lestvici WTA zaseda 41. mesto, je osvojila svoj tretji turnir v karieri.

Srbska teniška igralka Bojana Jovanovski je zmagovalka turnirja serije WTA z nagradnim skladom 125.000 ameriških dolarjev v kitajskem Ningboju. Enaindvajsetletna Beograjčanka je v finalu premagala domačinko Shuai Zhang z izidom 6:7; (7), 6:4, 6:1 v nizih. Srbkinja, 41. igralka na svetovni lestvici WTA, je po Taškentu osvojila še drugi turnirski naslov ter tretjega v karieri, prvi turnir serije WTA je osvojila lani v Bakuju. V Ningboju so sicer pripravili prvi turnir serije WTA 125.