1. 3. 2012,
9.56

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Teja Gregorin tudi na Sportalovem prestolu

V 34. tednu vas je najbolj navdušila biatlonka Teja Gregorin, ki je na poletnem svetovnem prvenstvu v Rusiji osvojila dve zlati medalji.

Najbolj vas je torej prepričala Teja Gregorin, ki je na poletnem svetovnem biatlonskem prvenstvu v Tjumnu v Rusiji osvojila dva naslova prvakinje v dveh dneh.

Sicer so teden zaznamovali še: Teniška igralka Andreja Klepač je v paru s Španko Silvio Soler-Espinosa zmagala na turnirju WTA v New Havnu z nagradnim skladom 710.000 dolarjev.

Slovenska rekorderka Tina Šutej je na atletski diamantni ligi v britanskem Birminghamu v skoku s palico zasedla četrto mesto (4,32 m). Martina Ratej je bila tudi četrta v metu kopja.

Slovenski plavalec Damir Dugonjić je na evropskem prvenstvu v Berlinu osvojil tretje mesto na 50 m prsno.

Biatlonec Klemen Bauer, ki je na poletnem svetovnem prvenstvu v Tjumno osvojil srebrno odličje v zasledovanju in bronasto kot član mešane štafete.

Na poletni veliki nagradi Japonske je bil odličen drugi smučarski skakalec Jernej Damjan.