6 let, 7 mesecev

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Na Sportalov prestol je ob palici skočil mladi Robert Renner

Med sedmerico kandidatov ste za najboljšega športnika 28. tedna letošnjega leta izglasovali mladega atleta Roberta Rennerja.

Atlet Robert Renner je na evropskem prvenstvu do 23 let postal evropski prvak v skoku s palico. Njegova konkurenca v tokratnem izboru pa so bili ...

Nogometaši Luke Kopra so napredovali iz prvega kroga kvalifikacij za evropsko ligo in se prebili v drugi krog.

Atlet Luka Janežič je bil na evropskem prvenstvu do 23 let bronast v teku na 400 metrov.

Atlet Žan Rudolf je bil na evropskem prvenstvu do 23 let bronast v teku na 800 metrov.

Paratriatlonec Alen Kobilica se je na evropskem prvenstvu v Ženevi izkazal z drugim mestom.

Slovenski padalci so z dvema tretjima mestoma navdušili na tretji tekmi svetovnega pokala v skokih na cilj v Peitingu.

Kolesar Jan Tratnik je na dirki po Avstriji osvojil majico za najboljšega po točkah.