Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sobota,
18. 10. 2008,
19.55

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Sobota, 18. 10. 2008, 19.55

9 let, 2 meseca

Vugrinec končal reprezentančno kariero

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Slovenski rokometaš Renato Vugrinec je po tekmi lige prvakov med Cimosom Koprom in španskim Portlandom San Antoniom sporočil precej šokantno novico.

Po gostovanju španskega Portlanda San Antonia pri Cimosu Kopru je množici zbranih novinarjev član le-tega Renato Vugrinec sporočil presenetljivo novico: "Odločil sem se, da ne bom več igral za slovensko reprezentanco. To sem že sporočil selektorju Miru Požunu. Kljub temu da sem sprva bil pripravljen igrati za Slovenijo, sem po premisleku uvidel, da je prišel čas za slovo. Mesto želim prepustiti mlajšim slovenskim igralcem," je dejal Renato Vugrinec, ki je po nekajletnem premoru (zadnje veliko tekmovanje je bilo EP 2006 v Švici) znova oblekel dres s slovenskim državnim grbom letošnjega junija, ko je Slovenija igral kvalifikacije proti Slovaški za nastop na svetovnem prvenstvu na Hrvaškem, a se ji tja ni uspelo uvrstiti.

V svoji dolgi reprezentančni karieri (več kot 160 nastopov in 573 zadetkov) je danes 33-letni Ptujčan, ki si kruh služi na Pirenejskem polotoku, opravil veliko delo in bil zraven tudi pri največjem uspehu Slovenije, ko je leta 2004 postala evropski podprvak.

Ne spreglejte