26. 4. 2008,
21.06

Sobota, 26. 4. 2008, 21.06

Jeruzalem Ormož pretil le do polčasa

Rokometaši koprskega Cimosa so v 7. krogu drugega dela MIK 1. lige (skupina od 1. do 6. mesta) premagali ormoški Jeruzalem.

Koprčani so začeli zelo brezvoljno in nemotivirano, kar so gosti izkoristili in povedli s 5:2, prednost pa po zaslugi razpoloženega Marka Bezjaka, ki je vseh svojih sedem golov dosegel v prvem polčasu, držali vse do 22. minute, ko so domači rokometaši prvič povedli s 14:13.

V nadaljevanju so bili Koprčani absolutni gospodarji domačega parketa, ki so v drugem polčasu povsem nadigrali Ormožane. Trener Matjaž Tominec, ki v tem dvoboju ni mogel računati na Jureta Vrana, Denisa Buntića, Deana Bombača in Nikolo Kojića (slednja do konca sezone ne bosta več igrala), je ponudil priložnost vsem svojim varovancem, v članski ekipi pa sta krstni nastop doživela kadetska reprezentanta Žiga Smolnik in Tim Tominec, sin trenerja koprske ekipe.