7. 8. 2015,
17.02

7 let, 12 mesecev

francosko prvenstvo nogomet Zlatan Ibrahimović Lyon PSG Monaco Marseille Bordeaux

Petek, 7. 8. 2015, 17.02

PSG v derbiju zmlel Monaco in prevzel primat v Franciji

Nogometaši PSG-ja so s 3:0 premagali Monaco v gosteh in se vrnili na vrh prvenstvene lestvice.

Igralci PSG-ja so vse tri gole Monacu zabili v drugem polčasu. Najprej je led v 57. minuti prebil Edinson Cavani. Urugvajec je bil uspešen tudi v 73. minuti. Končni rezultat 3:0 pa je v 83. minuti postavil Argentinec Ezequiel Lavezzi. PSG ima po štirih odigranih krogih v francoskem prvenstvu neverjetno statistiko: štiri zmage, 12 točk in gol razliko 7:0.