12.25

8 let, 1 mesec

Petek, 16. 8. 2013, 12.25

Napoli izpustil iz rok zmago, Iličiću 23 minut in točka

Fiorentina je v 25. krogu remizirala pri Parmi, Josip Ililić je v igro vstopil sredi drugega polčasa. Vodilni Juventus je premagal Kurtićev Torino, prva zasledovalka Roma pa Krhinovo Bologno.

V soboto je Roma spet zmagala, z 1:0 je bila v gosteh boljša od Bologne, za katero je Rene Krhin igral 90 minut.

Po dveh zaporednih zmagah je Inter spet razočaral in pred domačimi navijači osvojil vsega točko proti skromnemu Cagliariju. Pri remiju z 1:1 je Samir Handanović seveda spet branil od prve do zadnje minute.

Tudi tokrat za Milan ni igral Valter Birsa, ki očitno še ni okreval po poškodbi. Ni ga bilo niti na klopi pri zmagi Milančanov z 2:0 v Genovi proti Sampdorii.

Chievo je prekinil niz porazov in pred domačimi navijači osvojil pomembne tri točke proti Catanii. Zmagal je z 2:0. K uspehu je velik delež prispeval Boštjan Cesar, ki je igral vso tekmo, medtem ko Dejan Lazarević pri Verončanih spet ni dobil priložnosti za igro.

Jasmin Kurtić je za Torino, ki je z 0:1 izgubil pri Juventusu, igral do zadnjih minut.

Josip Iličić, ki se je prejšnji četrtek vpisal med strelce v ligi Europa, je s Fiorentino gostoval pri Parmi in osvojil točko (2:2). Kranjčan je v igro vstopil v 67. minuti.