Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Engelbert Osojnik

Sreda,
22. 2. 2012,
13.35

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4

Natisni članek

Natisni članek

Sreda, 22. 2. 2012, 13.35

9 let, 1 mesec

Mazzarri kljub zmagi s 3:1 razočaran

Engelbert Osojnik

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 4
Trener Napolija Walter Mazzarri je bil po zmagi s 3:1 nad Chelseajem rahlo razočaran, saj bi lahko imel njegov klub pred povratno tekmo osmine finala lige prvakov tri gole prednosti.

Le 10 minut pred koncem tekme je imel namreč Christian Maggio sanjsko priložnost, da bi vodstvo Napolija povečal na 4:1 in svojemu klubu praktično že zagotovil preboj v četrtfinale. A je Ashley Cole njegov skorajda uspešen projektil učinkovito zbil z golove črte in tako Chelseaju omogočil boljše izhodišče pred povratno tekmo na Stamford Bridgeu. Ob tem ne gre prezreti dejstva, da je londonski klub do svojega edinega gola prišel po katastrofalni napaki Napolijeve obrambe. Glavni krivec je bil Paolo Cannavaro, srečni strelec pa Juan Mata.

''Razočaran sem, ker bi lahko zmagali s 4:1. V London bi lahko šli bolj umirjeno. Naš preboj je še zmeraj ogrožen. Sedaj moramo oditi na Stamford Bridge in si priboriti napredovanje. Če odmislimo tisti neumen gol, je ta ekipa dokazala, da je dozorela tako v smislu profesionalnosti kot tudi samozavesti. Preden je Mata dosegel tisti srečen gol, smo Maggiu in Cavaniju skreirali dve čisti priložnosti. Ramiresova priložnost pa je bil naš edini slab trenutek, ko se nismo dobro branili. Po prvem golu smo bili rahlo prestrašeni in smo za 10 ali 15 minut izgubili našo ostrino. To je ekipa, ki nikoli ne obupa. Ima veliko adutov in tokrat smo odigrali vrhunsko tekmo,'' je za Mediaset Premium povedal Walter Mazzarri.

Napoli povratna tekma osmine finala lige prvakov proti Chelseaju čaka 14. marca na Stamford Bridgeu.

Ne spreglejte