8.55

8 let, 5 mesecev

Sreda, 16. 7. 2008, 8.55

Kronaveter s polovice igrišča

Nogometaši Laboda Drave so v zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom tekmovalne sezone 2008/09 ugnali Baku iz Azerbejdžana. Strelec zmagovitega zadetka je bil Rok Kronaveter.

Ptujski prvoligaški nogometni klub je v torek v Stojncih, kjer je pred dnevi osvojil prijateljski turnir (po zmagah nad Bukovci in Aluminijem), v zadnjem pripravljalnem srečanju pred začetkom tekmovalne sezone 2008/09 ugnal Baku iz Azerbejdžana z 1:0. Strateg Laboda Drave Ljubinko Drulović se je odločil za naslednjo postavo: Murko, Radetić, Filipovič, Andjelkovič, Grižonič, Horvat, Halilovič, Bošnjak, kelenc, Đakovič in Zilić, v drugem polčasu pa so dobili priložnost še Germič, Emeršič, Gavez, Grbec, Vrabl, Ogu, Janković, Prejac, Turkuš in Rok Kronaveter. Prav slednji, nekdanji mladi reprezentant, je v 85. minuti dosegel edini zadetek na tekmi z velike oddaljenkosti, saj je ugnal vratarja Bakuja skoraj s polovice igrišča. Napoved boljših časov za nogometaša, ki je v minuli sezoni plačal velik davek poškodbam in neprestanim selitvam na Apeninski polotok?