Ponedeljek, 16. 12. 2013, 9.04
9 let, 3 mesece
Superšportni avtomobil Jose Mourinha: "Dvignil mi bo adrenalin za tekmo"

Združeval naj bi "najboljše iz ferrarijev in aston martinov"
Trener Chelseaja iz Londona velja za enega najbolj karizmatičnih in kontroverznih nogometnih trenerjev, zato tudi njegov skok v avtomobilske vode dejansko ne preseneča. Mourinho se je povezal z Mansoryjem, predelovalcem športnih vozil iz Nemčije, ki se specializira prav za projekte na osnovi najbolj luksuznih avtomobilov.
Za zdaj so pri Mansoryju, kjer bodo izdelali 11 primerkov Mourinhovega superšportnika, izdali le eno delno odkrito fotografijo. Avtomobil naj bi imel okrog 750 "konjev".
"Vidim se v tem avtomobilu, s katerim se peljem na zelo pomembno tekmo. Adrenalin med vožnjo napolni moje telo, ko poskušam kar najhitreje pripeljati do štadiona in si želim, da bi se tekma že začela," je misli ob prihajajočem superšportnku strnil Mourinho.