TELEKOM SLOVENIJE

Petek,
11. 12. 2015,
15.00

Osveženo pred

9 let, 4 mesece

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 11. 12. 2015, 15.00

9 let, 4 mesece

Zmagovalec Kmetije: Nov začetek je Faki!

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0
Faki je v velikem finalu premagal Franca in postal zmagovalec resničnostnega šova Kmetija: Nov začetek.

Faki je bil že od vsega začetka glavni favorit za zmago. V šov je vstopil s svojo partnerko Marušo, s katero sta se večkrat močno sprla in s tem poskrbela za pestro dogajanje na posestvu. Svoj temperament pa je pokazal tudi, ko je s pestjo udaril v steno in si pri tem huje poškodoval roko.

Faki je bil večkrat tudi glava družine in v tej vlogi se je res izkazal, kar so mu priznavali tudi sotekmovalci, ki mu niso mogli oporekati niti njegove delavnosti in da je obvladal več različnih opravil. Na začetku igre je bil z vsemi sotekmovalci v dobrih odnosih, kasneje pa je nekoliko spremenil svojo igro in se s tem zameril mnogim sotekmovalcem. Prav zato je bil v zadnjem tednu večkrat na tapeti, saj so prav zaradi preteklih zamer nekateri porotniki kovali zaroto proti njemu. Ostali trije finalisti, ki so bili Fakijevi največji zavezniki, pa so menili, da si je Faki nedvomno zaslužil mesto v finalu.

V velikem finalu se je pomeril s Francem in ga v dveh igrah ugnal. Tako je postal zmagovalec resničnostnega šova Kmetija: Nov začetek in v žep spravil 50 tisoč evrov.

Pred finalno oddajo je Faki strnil svoje vtise:

Faki, kakšni so prvi občutki, potem ko je konec trimesečnega popotovanja v resničnostnem šovu Kmetija: Nov začetek? Zelo smo bili pod pritiskom, sploh zdaj na koncu, ko nas je bilo vedno manj. Mislim, da nam bo zdaj, ko gremo domov, prav lepo, čeprav bomo tudi pogrešali vse to in težko se bomo poslovili.

So nastala prava prijateljstva? Da, zrasla so prava prijateljstva in tudi izven šova se bomo držali skupaj. Mislim, da bomo za vedno ostali prijatelji.

Med kom so se razvila prava prijateljstva? Mislim, da bomo ostali skupaj jaz, Miha, Franc in Bruno.

Mihi ste dali imuniteto, kako to da ste se odločili zanj? Odločil sme se, da mu dam imuniteto, ker sem mu ves čas stal ob strani. Podpirala sva drug drugega in sem se odločil, da ga zaščitim.

Kakšni so bili občutki, ko je Maruša odšla in se nato vrnila? Ko je odšla mi je bilo zelo težko, a sem se po dnevu ali dveh pobral in sem šel naprej z večjim zagonom. Ko pa se je vrnila, sem bil srečen, da se je ona vrnila, a mi ni bilo všeč, da so se vrnili tudi ostali. Takrat ste bili jezni na sotekmovalce? Ja, bil sem nekaj časa jezen na Barbaro, ker jo je določila za prvo dvobojevalko, a potem je šlo to naprej in zdaj smo srečni.

Kaj se vam zdi, kako bo vplival resničnostni šov na vaš odnos z Marušo? Mislim, da šov ne bo škodoval najinemu razmerju. Ostala bova skupaj.

Zaljubljena? Da.

Poroka? Mislim, da za enkrat ne bo poroke. Verjetno tudi otroka ne bo, ker jaz že imam enega in ne vem, če bom imel še enega.

Kako se boste pripravili na finale? Nestrpno bom čakal na finale, da vidimo, kdo je zmagovalec. Kdor koli od nas zmaga, bom zanj srečen in mu privoščim, a vsak zase upa, da bo zmagal. Kako bi porabili 50.000 evrov, če jih osvojite? O tem še nisem razmišljal, kako bom porabil. Verjetno bi porabil za stanovanje. Kaj pa delitev z ostalimi tekmovalci? Ja, delil bom, kot smo se dogovorili. To je bila obljuba in tega se bom držal.

Ne spreglejte