Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sobota,
27. 12. 2008,
18.09

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Sobota, 27. 12. 2008, 18.09

9 let

Kate Moss bo sijala v draguljih Freda

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Francoski izdelovalec luksuznega nakita Fred je za predstavnico svoje nove oglasne kampanje izbral supermanekenko Kate Moss.

Britanska lepotica Kate Moss je postala novi obraz modne znamke nakita Fred, ki je v lasti francoske delniške družbe LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy). V njihovi letni kampanji bo nastopila skupaj s francoskim igralcem Melvilom Poupaudom, ki je zaigral tudi v filmu Božična zgodba, ki smo si ga pri nas lahko ogledali na letošnjem Liffu.

Po poročanju modne revije Women's Wear Daily je fotografije za oglase že novembra posnel modni fotograf Patrick Demarchelier v svojem pariškem studiu. Kate in Melvil, ki se v kampanji pojavljata na ločenih posnetkih, predstavljata Fredovo najbolj uspešno linijo nakita »Force 10«, poleg tega pa se bo v oglasih prvič pojavila tudi njihova linija najfinejšega nakita.

Mossova bo nadomestila Audrey Marnay

Kate bo v tako nasledila njihovo dosedanjo predstavnico, pariško manekenko in igralko Audrey Marnay, ki skupaj z Melvilom nastopa v Fredovi trenutni oglasni kampanji. Predstavnica za znamko Fred je o odločitvi za zamenjavo povedala: »Za svojo predstavnico smo potrebovali mednarodno bolj prepoznavno modno ikono, ki ima velik vpliv na vseh naših trgih, še zlasti pa v Aziji.«

Ne spreglejte