Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Petek,
15. 8. 2014,
7.35

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 15. 8. 2014, 7.35

9 let, 2 meseca

Nika Zorjan: S slovenskimi komadi ne moreš na tuje trge

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Pevka Nika Zorjan se je z družinskega dopusta na Rabu vrnila v studio in z nami obujala spomine.

"V studiu je super, to ni kak stres. Zame je to užitek, kot da sem na morju," je ob vrnitvi z dopusta povedala Nika, ki pripravlja novo pesem z naslovom Po dežju. "Zdaj ko smo bili s starši na morju, je bil nenehno dež, vreme mi ni bilo naklonjeno," je o navdihu za pesem povedala pevka, ki se ima najbolje, ko si predstavlja barve mavrice – te pa ni brez nekaj dežja.

Pesem so snemali štiri dni, kar je dlje kot običajno, Nika pa ima visoke cilje. Če bi lahko izbirala, bi si želela uspeh v Ameriki.

"Moj cilj je, da bi delala tudi angleške komade, ker s slovenskimi ne moreš na tuje trge," je povedala mlada pevka. A Raay, Nikin glasbeni producent, vidi pot svoje varovanke malce drugače. Pravi, da so bile največje glasbene zvezde, kot so Avici, Sweedish House Mafia in preostali, rojene drugje. Več o Nikinih načrtih pa v spodnjem videu.

Ne spreglejte