Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Sobota,
11. 5. 2013,
9.21

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Sobota, 11. 5. 2013, 9.21

9 let, 1 mesec

Je Domen Kumer ukradel svojo novo skladbo?

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Pevec Domen Kumer pravi, da je v kriznih časih marsikaj težko, zato se je zatekel k novi skladbi, ki pa zelo spominja na nekaj že slišanega.

Najnovejša skladba pevca Domna Kumra Dal bi ti vse spominja na skladbo nemškega pevca Jurgena Drewsa , a pevec trdi, da ne gre za plagiat. "Ne, skladba Dal bi ti vse ni plagiat, je pa priredba velike nemške uspešnice. Zdi se mi super plesna pesem, nanjo me vežejo določeni spomini, zato tudi takšno besedilo, ki ga je na že obstoječo melodijo nemškega avtorja napisala Mirna Reynolds. Z Mirno se poznava že dolga leta in dobro ve, kaj želim in delam, v tekst pa je vnesla tudi izkušnje iz mojega življenja, tako da lahko rečem, da je določen del teksta tudi biografski," je ob izidu nove skladbe povedal Domen, ki pravi, da se te dni sooča s številnimi težavami.

Domen že leta trpi za alergijo na cvetni prah in je zdaj, ko vse cveti, zato še toliko bolj občutljiv na težave, povezane s svojo boleznijo, a se prav zato tudi redno ukvarja s športom, postal je zelo discipliniran pri prehrani, kar pa se tudi že pozna na njegovem telesu. Domen, ki bo letos praznoval trideset let, si za rojstni dan želi, da bi postavil lastno hišo.

Ne spreglejte