Torek, 11. 9. 2012, 16.39
9 let, 2 meseca
Rummenigge: Nemčija ne bo svetovni prvak 2014

Nekdanji zvezdnik Bayern Münchna in nemške reprezentance je sicer zatrdil, da je cilj 'Die Mannschafta' naslov svetovnega prvaka, a v isti sapi dodal, da bo prednost domačih prizorišč ključnega pomena.
''Nimam enakega mnenja kot nekateri Bayernovi igralci, ki pravijo, da bo Nemčija 2014 svetovni prvak. Bojim, da tokrat ne bo nič drugače. Država iz Južne Amerike kot je Brazilija ali Argentina bo postala svetovni prvak. Oni bodo skušali kompenzirati poraze, ki so jih doživeli na zadnjih dveh svetovnih prvenstvih,'' je za Sport Plus povedal Karl-Heinz Rummenigge, ki je leta 1980 z Nemčijo postal evropski prvak.
Do zdaj še nobena evropska reprezentanca ni osvojila naslova svetovnega prvaka v Južni Ameriki. Bo to tradicijo zrušila Nemčija? Ali pa Španija? Bomo videli.