15.22

Real Madrid Barcelona Atletico Madrid Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Lionel Messi Lionel Messi Jan Oblak Jan Oblak Villarreal Bojan Jokić Rene Krhin Sevilla Valencia

Petek, 22. 8. 2014, 15.22

Oblak pri zmagi premagan po 400 minutah, El Madrigal usoden za Real

Atletico Jana Oblaka je v 15, krogu španskega prvenstva s tesno zmago proti Athletic Bilbau na vrhu lestvice ujel Barcelono, ki je zapravila dva gola prednosti in le remizirala. Poraz Reala.

Atletico ni najbolje začel obračuna proti Athletic Bilbau, ki je vratarja Madridčanov Jana Oblaka premagal po 27 minutah igre. Slovenec je moral po 400 minutah prvič po žogo v mrežo. Atletico je nato preko Saula Nigueza in Antoina Griezmanna prišel do 11 zmage in se je na vrhu izenačil z Barcelono.

Ta je še drugič zapored ostala brez zmage. Po remiju z Valencio, je tokrat, po vodstvu z 2:0, neodločen rezultat podpisala še z Deportivom.

Real je gostoval na El Madrigalu pri Villarrealu našega Bojana Jokića, ki ga ni bilo v postavi. Tekmo je že v 8. minuti za domače odločil nekdanji igralec Reala Roberto Soldado.