18.05

Ante Šimundža Marko Šuler NK Maribor NK Maribor Dejan Mezga

Sobota, 25. 1. 2014, 18.05

Nova zmaga Maribora, mladenič si je čestital z golom

Nogometaši Maribora so odigrali še četrto pripravljalno tekmo in še četrtič zmagali. S 4:0 so bili boljši od Beltincev.

Po zmagah nad Kapfenbergom, Veržejem in Haladasom so se slovenski prvaki znesli še nad tretjeligašem Beltinci. Zmagali so s 4:0, potem ko so po dva gola zabili v prvem in dva v drugem polčasu.

Priložnost za igro je trener Maribora Ante Šimundža ponudil 22 nogometašem. Po 11 jih je igralo v vsakem polčasu. Med strelce so se vpisali Dejan Mezga in Marko Šuler v prvem ter Ranko Moravac, ki ravno danes praznuje 19. rojstni dan, in Nusmir Fajić v drugem polčasu.

Prihodnjo prijateljsko tekmo bodo Mariborčani, ki so trenutno na pripravah v Moravskih Toplicah, odigrali v torek, ko se bodo pomerili proti hrvaškemu prvoligašu Slavenu Belupu.